Bugun...

11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası sona erdi 

17-20 Ekim tarihleri arasında Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde düzenlenen 11 Yaş Altı Badminton Türkiye Şampiyonası sona erdi. 
facebook-paylas
 Tarih: 20-10-2019 19:00:00

11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası sona erdi 
17-20 Ekim tarihleri arasında Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde düzenlenen 11 Yaş Altı Badminton Türkiye Şampiyonası sona erdi. 

42 ilden 504 sporcu ve 146 kulübün katıldığı şampiyonada madalyalar sahiplerini buldu.. 4 gün süren şampiyonanın sonunda derece alan minik badmintoncular şöyle: 

ÇİFT BAYANLAR 

1.Irmak Rana Yemişen+Yağmur Tuana Yemişen  

2.Bengisu Ayindi+Elif Duru Dursun 

3.Ecrin Kaldırım+Sudenur Kavaklı 

3.Medine Çetres+Sultan Çetres 

ÇİFT ERKEKLER 

1.Tunç İlk+Mustafa Kayra Set  

2.Batuhan Duman+Arda Korkut  

3. İsmail Samet Bülbül+Ali Hamza Doğan   

3.Yağız Altındağ+Deniz Baran Karaman 

KARIŞIK ÇİFTLER 

1.Emirhan Suna+Eylül Azra Ak  

2.İsmail Samet Bülbül+Elif Kayılap   

3.Onur Acu+Asya Erkıran  

3.Sefa Talas+Gülsu Vural  

TEK BAYANLAR 

1.Sultan Çetres 

2.Yağmur Tuana Yemişen 

3.Irmak Rana Yemişen  

3.Medine Çetres  

TEK ERKEKLER 

1.Erdal Mert Demirhan   

2.Tunç İlk  

3.Arda Korkut  

3. Onur Dağdeviren  

  Kaynak: DHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
22.11.2019 19:30 Galatasaray - İstanbul Başakşehir
23.11.2019 19:00 İttifak Holding Konyaspor - Beşiktaş
23.11.2019 16:30 Ankaragücü - Trabzonspor
23.11.2019 14:00 Denizlispor - Ç.Rizespor
24.11.2019 15:30 Kasımpaşa - Gençlerbirliği
24.11.2019 15:30 Aytemiz Alanyaspor - Göztepe
24.11.2019 18:00 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe
24.11.2019 13:00 Kayserispor - Demir Grup Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep FK
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Belediyesi Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Futbol Kulubu 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Ozel Idarespor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI