Bugun...
SON DAKİKA

19 MAYIS COŞKUSU

 Tarih: 16-05-2017 02:21:25
Kadıköy Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında spordan müziğe dolu dolu bir program hazırladı
19 MAYIS COŞKUSU

 

Kadıköy Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Kadıköy’de muhteşem bir program hazırladı. “19 Mayıs Gençlik ve Spor Şöleni” adlı kutlamalar kapsamında Bisiklet Turu, Pop Orkestrası, DJ Performansından Rugby, Lakros, Frizbi maçlarına hatta kaykay festivaline kadar her şey var. 19 Mayıs akşamı kutlamaların müzikli bölümünde ise 19.30’da Özge Fışkın, 21.00’de Manga sahne alacak.

GENÇLİK ŞÖLENİ

Kadıköy Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Şöleni 2017 temalı kutlamalar Kalamış Atatürk Parkı’nda 10.45’te Harman Folklor Kulübü’nün halkoyunları gösterisiyle başlayacak.

 

Dileyenler DJ eşliğinde müziklerle salto, trambolin, şut becerisi, balon futbolu oynama ve kurulacak olan tırmanma duvarında tırmanma yapabilecek.

 

BİSİKLET TURU

Kadıköy Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Bisiklet Turu da düzenleyecek. Yaklaşık 12 kilometrelik parkurdan oluşan Bisiklet Turu 11.00’de Kalamış Atatürk Parkı’ndan başlayacak ve 13.00’te Kalamış Atatürk Parkı’nda tamamlanacak.

 

ATA’YA SAYGI GENÇLİK DALIŞI”

Derinlere Saygı Dalış Topluluğu, Marmara Üniversitesi Su Altı Topluluğu ile Koç Üniversitesi Su Altı Topluluğu 11.30’da “Ata’ya Saygı Gençlik Dalışı” gerçekleştirecek.

 

12.00’de Aikido ve Judo gösterileri, ardından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kaykay Yarışması düzenlenecek.

 

Ayrıca 13.00’te Piri Reis Üniversitesi Bando Takımı’nın gösterisiyle 18.00’de Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi Pop Orkestrası’nın gösterileri programda yer alıyor.

 

Kutlamaların en renkli bölümlerinden bir kaçı da Rugby ve Lakros gösteri maçları olacak. 13.00-14.00 arasında önce Kadıköy Bulls Kadın Rugby Takımı’nın, 14.00-15.00 arasında da Kadıköy Bulls ve Bosphorus gösteri maçları var.

,

15.00-16.00 arasında ise Türkiye Karması ile İstanbul Sultanlar arasında yapılacak olan Lakros gösteri maçıyla Lakros izlenebilir.

 

Yaz gelince sahillerde keyifle oynanan frizbi de kutlama programında kendine yer buldu. 17.00’de Caddebostan Olympics Frizbi gösteri maçını izlenebilir.

 

RİNG SEFERLERİ OLACAK

19.30’daki Özge Fışkın, 21.00’deki Manga konserini izlemek isteyenler için Kadıköy Belediyesi 17.00-19.00 saatleri arasında şölen alanına yarım saat arayla Haldun Taner Tiyatrosu, Söğütlüçeşme Metrobüs durağı, Bostancı Lunapark ve Göztepe SSK Hastanesi önünden ring seferleri düzenleyecek.

 

Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KADIKÖY Haberleri
  HABER ARA
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
resmi ilanlar nöbetçi eczaneler
  NAMAZ VAKİTLERİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
18.01.2019 20:30 Teleset M. Akhisarspor 1 - 3 Beşiktaş
19.01.2019 19:00 Galatasaray 6 - 0 Ankaragücü
19.01.2019 13:30 Erzurum BB 1 - 2 Atiker Konyaspor
19.01.2019 16:00 Antalyaspor 0 - 0 Kayserispor
19.01.2019 13:30 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 2 Göztepe
20.01.2019 19:00 Trabzonspor - İstanbul Başakşehir
20.01.2019 16:00 Aytemiz Alanyaspor - Demir Grup Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
  GAZETE MANŞETLERİ
YUKARI