Bugun...
SON DAKİKA

TAVLADA ENGEL TANIMADILAR...

 Tarih: 03-12-2017 18:30:08
Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen ‘Engelsiz Yaşam Tavla Turnuvası’nda 80 oyuncu zarlarını birincilik için attı.
 TAVLADA ENGEL TANIMADILAR...

Sarıyer Belediyesi’nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikler, 700 engelli ilkokul öğrencisinin katıldığı kahvaltı ve ‘Engelli Hakları Forumu’nun ardından tavla turnuvası ile devam etti.

 

 

Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Engelsiz Yaşam Tavla Turnuvası’na 80 yarışmacı katıldı. Engelliler arasında dayanışmayı sağlamak ve eğlenceli bir paylaşım ortamı yaratmak amacıyla düzenlenen tavla turnuvası, farklı engelli grupların katılımı ile gerçekleşti.17 görme engelli oyuncu, kabartmalı tavla ve pullardan oluşan özel tavlalar ile yarıştı.

 

 

Zarların birincilik için atıldığı turnuvaya, tavlada Dünya Şampiyonu olan Dr. Cihangir Çetinel ve Türkiye Şampiyonu Ali Çetin Belene de izleyici olarak katıldı. Turnuva öncesi yarışmacılara başarılar dileyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, esprili bir fıkra ile konuşmasını noktaladı. Tüm gün süren çekişmeli yarışmada Begüm Hakan ve Ahmet Korkmaz finale kalırken, turnuvanın şampiyonu Ahmet Korkmaz oldu.

 

 

 

GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.youtube.com/watch?v=hyWKzERKplI&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SARIYER Haberleri
  HABER ARA
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
resmi ilanlar nöbetçi eczaneler
  NAMAZ VAKİTLERİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
18.01.2019 20:30 Teleset M. Akhisarspor 1 - 3 Beşiktaş
19.01.2019 19:00 Galatasaray 6 - 0 Ankaragücü
19.01.2019 13:30 Erzurum BB 1 - 2 Atiker Konyaspor
19.01.2019 16:00 Antalyaspor 0 - 0 Kayserispor
19.01.2019 13:30 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 2 Göztepe
20.01.2019 19:00 Trabzonspor - İstanbul Başakşehir
20.01.2019 16:00 Aytemiz Alanyaspor - Demir Grup Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
  GAZETE MANŞETLERİ
YUKARI