22-06-2022 12:02:00

Alparslan Büyük Selçuklu’nun yapımcısı Emre Konuk'tan 'kriz' açıklaması! 'Talebi reddetti' iddiası...

Alparslan Büyük Selçuklu’nun yapımcılığını gerçekleştiren Emre Konuk ile dizide ‘Sultan Alparslan’ karakterini üstlenen Barış Arduç arasında tweet krizinin yaşandığı ileri sürülmüştü. Sosyal medyada çığ gibi büyüyen bu iddialar üzerine Alparslan Büyük Selçuklu’nun yapımcısı Emre Konuk, hiçbir şekilde gerçekliği yansıtmadığını ve itibar edilmemesi gerektiğini belirten açıklamalarda bulundu.
Alparslan Büyük Selçuklu’nun yapımcısı Emre Konuk'tan 'kriz' açıklaması! 'Talebi reddetti' iddiası...

Emre Konuk’un kurucusu olduğu Akli Film ile Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç arasında iplerin gerildiği söylentisi ortaya atılmıştı. Söz konusu iddiaya göre, Alparslan Büyük Selçuklu’da 8 Kasım 2021 tarihinden beri ‘Sultan Alparslan’ karakteriyle kameralar karşısına geçen Barış Arduç’un geçmiş dönemde paylaştığı tweetinde sorun görülmüştü.

Gizli Saklı’ya şaşırtıcı transfer! Afilli Aşk ve Maraşlı’nın yıldızı ekranlara bomba gibi dönüyor

Yine aynı iddiaya göre de, Alparslan Büyük Selçuklu’nun yapımcılığını üstlenen Emre Konuk’un, Barış Arduç’un geçmişte paylaşmış olduğu o tweeti kaldırmasını talep ettiği ve Barış Arduç’un ise yapımcıdan gelen bu teklife onay vermediği ileri sürülmüştü.

Sosyal medyayı sallayan bu iddialar üzerine Akli Film, resmi bir açıklamada bulunarak kamuoyunu bilgilendirdi. İddiaların gerçek olmadığının özellikle altını çizen Akli Film, "Bugün bazı internet sitelerinde çıkan Yapımcımız Emre Konuk’un başrol oyuncumuz Barış Arduç’u daha önce paylaştığı bir tweeti silmesi konusunda zorladığı ve oyuncumuzun bunu reddettiği haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Ekibimiz ve kıymetli oyuncularımız heyecanla yeni sezon hazırlıklarına devam etmekte ve izleyici ile yeniden buluşmaya hazırlanmaktadır. İzleyicilerimizden bu tür haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." şeklinde ifadelere yer verdi.

Oktay Kaynarca’dan Tarık Ünlüoğlu’nun eşine takdir toplayan teklif! Bu Cihana Sığmazam’da...

  •   Etiket
  •   Kaynak haber7.com
YUKARI