22-06-2022 13:01:00

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda rol alan Engin Altan’dan flaş karar! Oyunculuğa devam edecek mi?

Hikayesi bittiği için Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’ndan ayrılmak durumunda kalan ve son günlerde oyunculuğu bırakıp bırakmadığı merak edilen Engin Altan Düzyatan, flaş karara imza attı. Tekrar bölümleriyle bile ortalığı kasıp kavurmaya devam eden Diriliş Ertuğrul’la asıl çıkışını yakalayan Engin Altan Düzyatan açıklamasıyla yüzleri güldürdü.
Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda rol alan Engin Altan’dan flaş karar! Oyunculuğa devam edecek mi?

‘Oruç Reis’ karakteri için yazılan hikayenin sonuna gelmesinden ötürü Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’yla vedalaşan Engin Altan Düzyatan, sevenlerini mutlu edecek bir karar aldı. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda rol aldığı dönemde set kazası geçirdiği ortaya çıkan ve yan bağlarında yırtık oluşan Engin Altan Düzyatan’ın oyunculuğa devam edip etmeyeceği merak uyandırmıştı.

Gizli Saklı’ya şaşırtıcı transfer! Afilli Aşk ve Maraşlı’nın yıldızı ekranlara bomba gibi dönüyor

İyileşme sürecini hızlandırabilmek adına bir süre normal hayatına dönen Engin Altan Düzyatan, oyunculuk kariyerine ilişkin takipçilerini yakından ilgilendirecek açıklamalara imza attı. Sağlık durumunun iyiye doğru gittiğini belirten Engin Altan Düzyatan, setlere tekrardan dönüş yapabileceğinin müjdesini verdi.

Kendisine sunulan projelere baktığını ve iyi bir proje çıkması halinde ekranlarda olmayı istediğini dile getiren Engin Altan Düzyatan, “İstirahat etmem gibi bir durum yok. Bakıyorum senaryolara” şeklinde ifadelere yer verdi.

  •   Etiket
  •   Kaynak haber7.com
YUKARI