escort bayan sisli bayan escort esenyurt escort escort

15-10-2021 22:00:00

Federasyonlarda seçim süreci yarın başlıyor

2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nın koronavirüs pandemisi nedeni ile 2021 yılına ertelenmesiyle birlikte spor federasyonlarının olağan ve mali genel kurulları da bir yıl ötelenmiş oldu.
Federasyonlarda seçim süreci yarın başlıyor
2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nın koronavirüs pandemisi nedeni ile 2021 yılına ertelenmesiyle birlikte spor federasyonlarının olağan ve mali genel kurulları da bir yıl ötelenmiş oldu.

16 Ekim'de Türkiye Cimnastik Federasyonu'nun Olağan Genel Kurulu ile başlayacak federasyonların seçim süreci Kasım ayında sona erecek. Bakanlığa bağlı 4 federasyonun genel kurulu ise 5 şubat 2022 yılında gerçekleştirilecek.

9 FEDERASYON BAŞKANI ADAY OLMUYOR

Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Ufuk Arman, Golf Federasyonu Ahmet Ağaoğlu, Muaythai Federasyonu, Halil Turna, Oryantiring Federasyonu Hacer Akyüz, Kürek Federasyonu İlhami İşleri, Hava Sporları Ahmet Çağrı Özer, Masa Tenisi Federasyonu Fatih Karaca ve Üniversite sporları federasyonu Kemal Tamer federasyon başkanlıklarına aday olmayan isimler.

Spor federasyonlarının Olağan Genel Kurul tarihleri ise şu şekilde:


Modern Pentatlon Federasyonu, 21 Ekim Perşembe saat 10:00 Gençlik ve Spor Bakanlığı


Bocce Bowling Ve Dart Federasyonu 23 Ekim Cumartesi saat 09:00 Gençlik Ve Spor Bakanlığı


Eskrim Federasyonu 23 Ekim Cumartesi saat: 10:00 Başkent Öğretmenevi


Triatlon Federasyonu 23 Ekim Cumartesi saat 10:00 Holiday Inn Ankara-Kavaklıdere Oteli


Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 24 Ekim Pazar saat 11:00 Tzob Otel


Bilardo Federasyonu 24 Ekim Pazar saat 10:00 Gölbaşı Bilardo Spor Tesisi


Yelken Federasyonu 25 Ekim Pazartesi saat 13:30 Gençlik ve Spor Bakanlığı


Okçuluk Federasyonu 26 Ekim Salı saat 09:00 The Ankara Otel


Voleybol Federasyonu 26 Ekim Salı saat 10:30  Jw Marriot


Halter Federasyonu 27 Ekim Çarşamba saat 10:00 The Green Park Hotel


Otomobil Federasyonu 27 Ekim Çarşamba saat 11:00 Meyra Palace Hotel


Kano Federasyonu 28 Ekim Perşembe saat 10:00 Tzob Otel


Kick Boks Federasyonu 28 Ekim Perşembe saat 10:00 Gençlik Ve Spor Bakanlığı


Ragbi Federasyonu 29 Ekim Cuma saat 14:00 Altınel Hotel & Convention Center


Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu 29 Ekim Cuma saat 11:00 Alegria Busuness Hotel


Hokey Federasyonu 30 Ekim Cumartesi saat 10:00 Cp Ankara Hotel


İzcilik Federasyonu 30 Ekim Cumartesi saat 11:00 Altınel Hotel & Convention Center


Motosiklet Federasyonu 30 Ekim Cumartesi saat 10:00 City Otel


Oryantiring Federasyonu 30 Ekim Cumartesi saat 11:00 İçkale Hotel


Su Topu Federasyonu 30 Ekim Cumartesi saat 10:00 Meyra Palace Otel


Tenis Federasyonu 30 Ekim Cumartesi saat 10:30  The Green Park Hotel


Atletizm Federasyonu 31 Ekim Pazar saat 10:00  The Green Park Hotel


Dans Sporları Federasyonu 31 Ekim Pazar saat 10:00 Tbb Litai Konukevi


Geleneksel Türk Okçuluk 31 Ekim Pazar saat 10:30 The Ankara Hotel


Hentbol Federasyonu 31 Ekim Pazar saat 10:00 Türkiye Hentbol Federasyonu Salonu


Kürek Federasyonu 31 Ekim Pazar saat 10:00 Tzob Otel


Golf Federasyonu 1 Kasım Pazartesi saat 10:00 Jw Marriott Hotel Ankara


Hava Sporları Federasyonu 1 Kasım Pazartesi saat 10:00 Gsb Eğitim Tesisleri


Muaythai Federasyonu 1 Kasım Pazartesi saat 10:00 Gençlik Ve Spor Bakanlığı


Sualtı Federasyonu 1 Kasım  Pazartesi saat 10:00 The Green Park Hotel


Binicilik Federasyonu 2 Kasım Salı *Yeri Henüz Belli Değil


Briç Federasyonu 2 Kasım Salı saat 10:00 Büyükhanlı Park Otel


Okul Sporları Federasyonu 2 Kasım Salı saat 14:30 Başkent Öğretmenevi


Yüzme Federasyonu 2 Kasım Salı saat 14:00 Gençlik Ve Spor Bakanlığı


Badminton Federasyonu 3 Kasım Çarşamba saat 10:30 Badminton Olimpik Tesisleri


Bisiklet Federasyonu 3 Kasım Çarşamba saat 11:00 Gençlik Ve Spor Bakanlığı


Boks Federasyonu 3 Kasım Çarşamba saat 09:00 The Green Park Hotel


Basketbol Federasyonu 4 Kasım Perşembe saat 11:00 Jw Marriott Hotel


Masa Tenisi Federasyonu 4 Kasım Perşembe saat 10:00 Gençlik ve Spor Bakanlığı


Herkes İçin Spor Federasyonu 5 Kasım Cuma saat 14:30 Başkent Öğretmenevi


Satranç Federasyonu 5 Kasım Cuma saat 10:00 The Green Park Hotel


Üniversite Sporları Federasyonu 5 Kasım Cuma saat 10:00 Meyra Palace Otel


Güreş Federasyonu 6 Kasım Cumartesi saat 10:00 Anadolu Hotels Esenboğa Thermal


Halk Oyunları Federasyonu 6 Kasım Cumartesi saat 10:30 İçkale Hotel


Judo Federasyonu 6 Kasım Cumartesi saat 10:30 The Green Park Hotel


Karate Federasyonu 6 Kasım Cumartesi *Yeri Henüz Belli Değil


Dağcılık Federasyonu 7 Kasım Pazar saat 11:00  Başkent Öğretmenevi


Geleneksel Spor Dalları Federasyonu 7 Kasım Pazar saat 10:00 Meyra Palace Hotel


İşitme Engelliler Federasyonu 7 Kasım Pazar saat 11:00 The Green Park Hotel


Tekvando Federasyonu 7 Kasım Pazar saat 10:00 The Green Park Hotel


Wushu Kung-Fu Federasyonu 7 Kasım Pazar saat 10:30 Necmettin Erbakan Kongre Mrk (Mamak)


Özel Sporcular Federasyonu 5 Kasım Cumartesi,


Bedensel Engelliler Federasyonu ve Görme Engelliler Federasyonu 4 Kasım Cumartesi Olağan Genel Kurullarını yapacak.

 

YUKARI