"araya" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakan Çavuşoğlu, Türk ve Ukraynalı iş insanlarıyla bir araya geldi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Ukrayna’nın Lviv kentinde Türk ve Ukraynalı iş insanlarıyla bir araya geldi.
Cem Güventürk ve Boyner Sonbahar – Kış 2021 koleksiyonunda bir araya geldi
Boyner, Sonbahar-Kış 2021 sezonu için Karikatür Sanatçısı Cem Güventürk ile bir araya geldi. Kadın ve erkekler için hazırlanan ve 49 parçadan oluşan Cem Güventürk X Boyner koleksiyonunda Cem Güventürk’ün çizimleri sweatshirt, tişört ve sneaker’larda hayat buluyor.
Bakan Yanık, kız çocuklarıyla bir araya geldi
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü'nde, bakanlığa bağlı kuruluşlarda kalan kız çocuklarıyla bir araya geldi.
Kuş gözlemcileri Çamlıca Tepesi'nde bir araya geldi 
İstanbul'da kuşların göç zamanı olan sonbaharda bir grup kuş gözlemcisi Çamlıca Tepesi'nde düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. İBB tarafından düzenlenen etkinlikte dürbünlerini ve fotoğraf makinelerini alan profesyonel ve amatör gözlemeciler Boğaz'dan geçen kuşları gözlemledi. Dünya'da göçmen kuşların önemli göç noktalarından bir de İstanbul. Sonbaharda süzülerek uçan kuşların göç anlarının  gözlenebildiği yerlerden biri ise Çamlıca Tepesi. Özellikle küçük orman kartalı, atmaca, doğan, kızıl akbaba gibi yırtıcı kuşların göçlerinin gözlemlendiği Çamlıca Tepesi'nde kuş gözlemciler bir araya geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi  Park ve Bahçeler Müdürlüğü Yeşil İstanbul ve Kentsel Ekolojik Sistemler Müdürlüğü'nce düzenlenen etkinlikte dürbün ve fotoğraf makineleriyle tepeye gelen profesyonel ve amatör kuş gözlemecileri göçmen kuşları gözlemledi. 
Kılıçdaroğlu, kağıt toplayıcılarla bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Ümraniye'de atık kağıt toplayarak geçimini sağlayan işçilerle bir araya geldi.
Bakan Kasapoğlu, AlphaTauri pilotu Pierre Gasly ile bir araya geldi
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Formula 1 Dünya Şampiyonası'nda yer alan AlphaTauri takımının Fransız pilotu Pierre Gasly ile buluştu.
Numan Kurtulmuş TÜRSAB heyeti ile bir araya geldi
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TÜRSAB heyeti ile bir araya geldi.
Güngören’de görev yapan din görevlileri kahvaltıda bir araya geldi
Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla düzenlenen organizasyonda, din görevlileriyle bir araya geldi.
Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı, din görevlileriyle bir araya geldi
Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Bağcılar Belediyesi Kadir Topbaş Halk Sarayı’nda din görevlileri onuruna yemekli program düzenlendi. Yemekte konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, din adamlarının önemine değinerek “Ezan ile başlayıp sala ile son bulan hayat sürecinde sizlerin yapacakları çok daha işler olduğuna inanıyorum” dedi.
Ceyhun Kazancı: Milli araya girerken böyle önemli bir galibiyet almak bizler için kritikti
Beşiktaş Futbol AŞ. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, siyah-beyazlı ekibin 2-1 kazandığı Demir Grup Sivasspor maçıyla ilgili olarak,
YUKARI