23-06-2022 03:01:00

Kuruluş Osman ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Tozluyaka'ya şaşkına döndüren transfer!

NTC Medya imzasıyla yaz döneminde yayın macerasına atılacak olan gençlik ve komedi türündeki Tozluyaka isimli dizi projesine Kuruluş Osman’ın dikkat çeken oyuncusu Can Bartu Arslan transfer edildi. Oyunculuk hayatına çok küçük yaşlardan itibaren başlayan ve Kuruluş Osman’daki rol almasının yanı sıra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da da performansını gösterme fırsatı yakalayan Can Bartu Arslan, Tozluyaka’yla el sıkıştı.
Kuruluş Osman ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Tozluyaka'ya şaşkına döndüren transfer!

Lise çağındaki gençlerin başından geçen olayları konu olarak işleyecek olan ve yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp ile Fatih Aksoy ikilisinin üstlendiği Tozluyaka dizisine çok konuşulacak bir transfer yapıldı. Emre Kınay, Tayanç Ayaydın ve Dolunay Soysert’in başrollerini paylaşacağı ve 27 Haziran Pazartesi tarihinde ekran hayatına merhaba diyecek Tozluyaka projesine Kuruluş Osman oyuncusu katılıyor.

Gizli Saklı’ya şaşırtıcı transfer! Afilli Aşk ve Maraşlı’nın yıldızı ekranlara bomba gibi dönüyor

Semih Bağcı’nın yönetmenliği eşliğinde çekimleri gerçekleştirilecek ve senaryo gereği zengin ile fakir öğrencileri bir araya getirecek Tozluyaka’da Kuruluş Osman’ın genç oyuncusu Can Bartu Arslan da yer alacak.

Alparslan Büyük Selçuklu’nun yapımcısı Emre Konuk'tan 'kriz' açıklaması! 'Talebi reddetti' iddiası...

Yekta Toru’un senaryosunu kaleme aldığı Tozluyaka dizisinin oyuncu kadrosunda; Dolunay Soysert, Emre Kınay, Nebil Sayan, Tayanç Ayaydın, Ahmet Haktan Zavlak, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster, Duygu Özşen, Durukan Çelikkaya, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Serra Pirinç, Ulvi Kahyaoğlu, Ecem Çalhan, Kadim Yaşar, Ali Kaan Miraç Sezen gibi isimler bulunmaktadır.

Bilindiği üzere Can Bartu Arslan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Çakırbeyli’nin oğlu 'Ömer Çakırbeyli' karakteriyle kameralar karşısına geçmiş ve performansıyla izleyici kitlesinin beğenisini kazanmıştı.

  •   Etiket
  •   Kaynak haber7.com
YUKARI